Apie mus

Įmonė UAB Vitoma įkurta 2008 metais. Įmonė specializuojasi durų, statybinių medžiagų, įvairių baldų, metalo gaminių, kitų produktų importu, gamyba, didmenine, bei mažmenine prekyba Lietuvoje ir užsienyje.
Įmonė veiklą pradėjo vidaus durų, baldų didmeninės-mažmeninės prekybos, baldų gamybos srityse. Šiose srityse įmonė iki šiol bendradarbiauja su geriausiais Lietuvos ir kitų Europos šalių gamintojais, bei siūlo produkciją konkurencingomis kainomis pirkėjams visoje Europoje.

Vitoma.lt - el. parduotuvėje Jums siūlome įsigyti dalį iš mūsų įmonių grupės importuojamos ir gaminamos produkcijos, kurią pristatome visoje Europoje.


Bendradarbiavimas

Mūsų įmonė siūlo bendradarbiavimą įmonėms užsiimančioms statybinių medžiagų gamyba, importu, prekyba, statybos ir apdailos darbais, architektams, interjero dizaineriams. Siūlome visapusiškai naudingą bendradarbiavimą ir ęsame atviri naujiems sprendimams.
Dėl bendradarbiavimo kreiptis el. paštu: info@vitoma.lt

Bendradarbiaudami su statybos, bei statybinių medžiagų importo/gamybos įmonėmis, galime pateikti didmeninius pasiūlymus ir rekomendacijas dėl kitų statybinių medžiagų įsigyjimo.

Įmonių grupei priklauso daugiau kitų žinomų baldų, durų ir kitų prekių el. parduotuvių, ęsame atviri bendradarbiavimui su Lietuvos gamintojais, kurių produkciją galime pasiūlyti savo klientams.

Įmonės rekvizitai

Uždaroji akcinė bendrovė "Vitoma"
Registracijos adresas: J. Basanavičiaus g. 37a, Kaišiadorys
Įmonės kodas: 301505909
PVM mokėtojo kodas: LT100003711918
Registracijos data: 2008 m. sausio mėn. 3 d.
Tel. Nr.: +370 693 33327

Įmonės banko rekvizitai

Bankas:  AB "Swedbank"
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Sąskaitos nr.: LT897300010105255579

Produktas pridėtas į įsimintų prekių sąrašą
Produktas pridėtas palyginimui.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Skaityti plačiau