Cembrit Multi Force Sauna Plokštė pirtims

Nauja

27,00 €

Cembrit Multi Force Sauna Plokštė pirtims

Pristatymo terminas: 2 - 7 darbo dienos

*9 x 2550 x 1200 mm matmenų plokštės pristatymo kainos teirautis el. paštu.

Nurodyta kaina: 1 vnt.

„Cembrit Multi Force" statybinės plokštės skirtos ilgaamžėms sienų ir lubų konstrukcijoms įrengti. Unikalios šių plokščių techninės savybės leidžia montuoti jas net ir ten, kur panaudoti kitų gaminių būtų neįmanoma.
„Cembrit Multi Force" turi pačias geriausias statybinių plokščių savybes: atsparumą ugniai, smūgiams ir dėvėjimuisi, garso izoliavimą, lengvą apdorojimą ir montavimą bei skirtingų paviršių jungimų variantus.
Naudojant „Cembrit Multi Force" plokštes galima įrengti net ir sudėtingiausias pertvarų konstrukcijas, kurioms taikomi griežti garso izoliacijos reikalavimai. Ilgaamžės ir nedegios plokštės - saugi medžiaga vidaus sienų apdailai. 
„Cembrit Multi Force" plokštės priklauso aukščiausiai A1 priešgaisrinei klasei ir statybinių medžiagų emisijos M1 klasei. „Cembrit Multi Force" vidaus apdailos plokštė tinkama tiek naujų statinių statyboje tiek ir senų pastatų atnaujinimui.

Plokštė Cembrit Multi Force Sauna yra pagaminta iš fibro cemento ir skirta pirčių krosnelių ar kitų karštį išskiriančių prietaisų atskyrimui nuo sienos, ugniai atsparių sienelių įrengimui, patalpų dalinimui į priešgaisrines zonas, sienų ir lubų padengimui, kur reikalingas padidintas konstrukcijų atsparumas ugniai, evakuaciniuose praėjimuose, ventiliacinių šachtų izoliavimui. Sertifikuota visiškai nedegi plokštė.

Montavimas
Multi Force plokštes lengva apdirbti. Ilgosiose kraštinėse jos jau turi išgręžtas kiaurymes tvirtinimui. Plokštę be vargo nupjausite diskiniu pjūklu, turinčiu dulkių nusiurbimo galimybę, ir naudodami asmenines apsaugos priemones. Pjaustant nedidelius plokščių kiekius, galima naudoti paprastą rankinį pjūklą grūdinto plieno ašmenimis arba tvirtą peilį laužomomis geležtėmis. Prie medinio karkaso plokštės tvirtinamos savisriegiais varžtais su įleidžiama galvute 4,2 x 35/45, o prie metalinio karkaso - plokščių sraigtais  3,9 x 25/35, kad prireikus paviršių galima būtų glaistyti. Plokščių ilgosiose kraštinėse kiaurymės jau yra išgręžtos gamykloje, todėl papildomai jų gręžti nebereikia. Standartinės plokštės turi V formos nusklembtus kraštus.

Tvirtinimas
Cembrit Multi Force – tvirta atspari plokštė. Ant jos galima be didesnių problemų kabinti įvairius nesunkius baldus ir interjero detales. Sunkesniems baldams pakabinti reikia papildomai sumontuoti medinį ar metalinį karkasą arba naudoti statybines plokštes ar fanerą.

Plokštės savybės:

- atspari drėgmei, praktiškai nesideformuoja
- atspari ugniai (visai nedegių medžiagų AI grupė)
- gerai išlaiko įvairias apkrovas
- galima naudoti kai pastovi temperatūra yra 150°C
- nekenkia mikroorganizmai, šarmai ir organinės rūgštys
- atsparumas pelėsiui ir irimui
- sudėtyje nėra asbesto ir kitų sveikatai kenksmingų medžiagų

Plokštės matmenys:

9 x 1275 x 1200 mm (11 kg/m²); 9 x 2550 x 1200 mm

Spalva: pilka su aukso spalvos žėručio užpildu

Pagaminta: Suomijoje

Atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą