"Sakret BE" Grindų paklotas-betonas

Sakret BE

Nauja

2,37 €

"Sakret BE" Grindų paklotas-betonas

Pristatymo terminas:
2 - 10 darbo dienos

Atsiėmimo punktas: Vilnius, Kaunas

Nurodyta kaina: Pakuotės

Betoninių grindų klojimui. Betono ir gelžbetonio elementų gamybai ir remontui. Vidaus ir išorės darbams. Stiprumo klasė C25. Tinka šildomoms grindims betonuoti. Rankiniam ir mašininiam paruošimui. Patogus naudoti mažoms apimtims.

Pagrindo paruošimas:

Grindų paklotui pagrindas turi būti tvirtas, stabilus, be trūkių. Netvirtos, atsilupančios paviršiaus dalys, taip pat dulkės, purvas, tepalo, senų dažų likučiai ir kiti, sukibimą su pagrindu mažinantys nešvarumai, turi būti pašalinti. Labai tankius ir lygius paviršius suraižyti. Įgeriantį paviršių gruntuoti gruntu Sakret UG. Betonavimui naudoti formas iš neįgeriančių arba mažai įgeriančių medžiagų, jų sieneles padengti atskiriančiąja medžiaga.

Darbas:

Sakret BE supilkite į indą su švariu vėsiu vandeniu ir išmaišykite iki susidarys vienalytė, be sušokusių mišinio gabalėlių masė. Paruoštą skiedinį pakloti ant paruošto grindų paklotui pagrindo arba į betonavimo formas, sutankinti ir išlyginti.

Techniniai duomenys:

Atitinka standartą: EN 13813. Grūdelių dydis iki 8 mm. Minimalus sluoksnio storis 40 mm. Išeiga 12,5 l iš 25 kg sauso mišinio. Skiedinio sunaudojimo trukmė ~ 60 min. Sąnaudos 80 kg /m2 esant 40 mm sluoksniui. Džiūvimo laikas ~ 1 mm / 1 para, galutinis po 14 parų. Galima vaikščioti ~ po 24 val. Pilna apkrova ~ po 28 parų. Darbo ir paviršiaus temperatūra nuo +5°С iki +25°С. Sandėliavimo trukmė 12 mėn.

Pakuotė: 25 kg

Atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą